Pareiza telpas mērīšana

Kā pareizi mērīt telpu, kur plānots uzstādīt mēbeles.

  Galvenais priekšnosacījums individuālas virtuves veiksmīgam gala rezultātam ir pareiza telpas nomērīšana.
Veicot mērījumus pašrocīgi, svarīgi ir pievērst uzmanību un piefiksēt šķietami mazsvarīgu objektu atrašanos un izmērus. Kanalizācijas izvadi, ūdens pievadi, ventilācijas stāvvads, elektrības rozetes, gāzes pievadi, skaitītāji, apkures radiatori, tuvāko logu palodzes un durvis - tas viss ir jāņem vērā uzsākot virtuves plānošanu, lai pēc tam nebūtu liekas izmaksas pārplānojot vai pārtaisot atsevišķus virtuves elementus.

  Plānojot jaunās virtuves izvietojumu, padomājiet laicīgi par to, kur Jums atradīsies virtuves piederumi, trauki un citas bieži izmantojamas lietas, lai pašiem būtu ērti darboties. Ergonomiska virtuve ir ar pareizi izvēlētiem moduļiem (skapīšiem), pareizā augstumā uzstādītu darba virsmu, viegli pieejamām elektrības rozetēm, pareiza izmēra izlietni un atkritumu urnu.

  Atcerieties, ka garāka auguma cilvēkiem ilgstoši strādāt pie zemas darba virsmas var būt apgrūtinoši, tādēļ izvēlieties augstākas skapīšu kājiņas, savukārt nepareizi izplānotas elektrības rozetes vai pagarinātāju lietošana virtuvē var apdraudēt jūsu drošību.

  Ja tas viss šķiet pārāk sarežģīti un atbildīgi, tad varat šo darbu uzticēt mūsu meistariem, kuri izbrauks pie Jums uz mājām ar mēbeļu katalogu un materiālu paraugiem. Jautājumu gadījumā zvaniet mums: 67562950

Pirktākās preces

u8
pk30
g514
t8
g515
g519
gs2ep
pk7

Jaunākās preces

skapis110
20210319_112351-scaled6
skapis052
t8
bara_taburetes_1
kresls-p-bara
kresls-d
taburete-ns
galdi-kresli-taburetes-(32)
pufs
pingvins
kreslins_regul
kumods_lego_mazs
keblis
kumods_lego_big
puku-paliktnis